Strona główna O firmie Trendy INNOWACYJNY SZLIF 2038 XILION Rose Hotfix

INNOWACYJNY SZLIF 2038 XILION Rose Hotfix

Wiosną świat designu świętuje życie w każdej jego odsłonie. Odbiciem tej celebracji są innowacyjne metody szlifowania, nowe kształty, jak i coraz szerszy wachlarz kolorów kryształów. SWAROVSKI ELEMENTS ze szczególną dbałością działa na rzecz innowacji, które wzbogacają magiczny świat kryształów i stale poszerza gamę swoich produktów.

W tym roku SWAROVSKI ELEMENTS  pragnie przedstawić kolejną nowość. Innowacja dotyczy m.in. rewolucyjnego szlifu 2028 XILLION Rose, który dzięki swojej ogromnej mocy odbicia światła i zwiększonej przez to jasności kryształów był dotąd uznawany za unikalny od czasu swojego wprowadzenia na rynek. Z przyjemnością informujemy, że SWAROVSKI ELEMENTS udało się zoptymalizować cięcie XILION Rose, co w efekcie przyczyniło się do jeszcze większego i lepszego efektu błysku. Genialny nowy szlif kryształów nazwany 2038 XILION Rose Hotfix został wprowadzony na rynek 31 stycznia 2012 jako udoskonalenie istniejącego szlifu 2028.
2038 XILION Rose Hotfix charakteryzuje się unikalnym i opatentowanym szlifem, posiada nowe lustro stworzone z prawdziwego srebra, unikalne na rynku Hotfix, nowy złoty kolor na rewersie, który odróżnia 2038 od innych produktów konkurencji, zwiększoną - poprzez zoptymalizowaną geometrię - jasność i odbicie światła.

 

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.