Strona główna O firmie Celebryci Blingissimo

Blingissimo

Założycielka, właścicielka i główna projektantka marki BLINGISSIMO - Simona Biagini dorastała we włoskiej rodzinie, która posiadała dobrze prosperujący biznes obok jednego z pierwszych sklepów Salvatore Ferragamo w Toskanii.

ona 

Od dzieciństwa uwielbiała modę. Ponieważ biżuteria, którą kierując się swoim wyszukanym gustem wybierała w salonach jubilerskich z reguły przekraczała możliwości jej budżetu, Simona zaczęła tworzyć własną wysokiej jakości biżuterię z użyciem kryształów, kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Dziś biżuteria BLINGISSIMO jest znana na całym świecie.

para 

Do jej wyrobu używane jest włoskie srebro wysokiej próby 925 czyli stop metali najwyższej jakości, który daje srebru długotrwały blask. Ten stop srebra jest bardzo wytrzymały, zachowuje połysk i jest bardziej odporny na matowienie niż inne próby. Blingissimo korzysta z wysokiej jakości komponentów: kryształy Swarovski Elements, kamienie szlachetne i półszlachetne, pozłacane srebro oraz perły. Simona stworzyła indywidualny styl, a jej pełna oryginalnych i unikatowych projektów kolekcja zapiera dech w piersiach i przyciąga uwagę.  Od grudnia 2011 Crystal Fashion jest jedynym polskim agentem i sprzedawcą biżuterii BLINGISSIMO.

oni

on

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.