Strona główna O firmie

O firmie

Firma Gronowalski Crystal Fashion jest od 2008 roku jedynym w Polsce Autoryzowanym Certyfikat SvarowskiSprzedawcą Hurtowym Swarovski Elements. Od 2010 firma Crystal Fashion stała się również jednym z niewielu na świecie Certyfikowanym Centrum Aplikacji Swarovski Elements, które znajduje się w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej, w zabytkowej, pięknie odnowionej dawnej szarpalni bawełny Biedermanna.


W naszym sklepie internetowym można dokonać zakupów biżuterii z luksusowymi komponentami marki Swarovski Elements jak bransoletki, naszyjniki, kolczyki z pereł i kryształowych koralików, a wszystko to  produkowane w Polsce, w Łodzi. Dodatkowo portfolio biżuterii Swarovski Elements uzupełnia  modna, butikowa firma Crystalp z Austrii m.in. z bardzo ciekawymi kryształowymi produktami piśmienniczymi.

 Certyfikat Autoryzowany Sprzedawca Hurtowy 2011Oferujemy również wyjątkową, kryształową biżuterię do zdobienia ciała i włosów, jak kryształowe tatuaże, kamienie do zdobienia paznokci, klejnoty do pępka nie wymagające przekłuwania.

Gamę produktów biżuteryjnych uzupełnia nowa linia marki L’amour i słynna, światowa marka nowoczesnej biżuterii BuddhatoBuddha.

Posiadamy również kryształowe elementy marki Swarovski Elements z dziedziny aranżacji wnętrz, służące do produkcji oświetlenia oraz zdobienia armatury łazienkowej, kuchennej a także ceramiki i mebli.

Ostatnio poszerzyliśmy ofertę o gotowe oświetlenie firmy Swarovski oraz innych marek wykorzystujących kryształ Swarovski Elements z zakresu Lighting.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.