Strona główna O firmie Trendy Daphne Guinness inspiruje

Daphne Guinness inspiruje

Wśród wielu ikon mody, styl Daphne i jej autorski pomysł na projektowanie i noszenie biżuterii zasługuje na wyróżnienie. Bohaterka naszego dzisiejszego wpisu posiada irlandzko-francusko-angielskie pochodzenie, urodziła się w 1967 roku w Hampstead w Londynie.

Pochodzi z bardzo bogatego i wpływowego irlandzkiego rodu Guinness, znanego na całym świecie za sprawą słynnej marki piwa. Daphne projektuje i kolekcjonuje modę, zwłaszcza egzemplarze z kolekcji haute couture.

ona

Daphne od lat fascynuje się zbroją i użyciem jej elementów w modzie. W 2006 roku wspólnie z przyjacielem Shaun Leane zaprojektowała złoto-diamentową rękawicę płytową, powszechnie uznawaną za jeden z najbardziej technologicznie zaawansowanych projektów sztuki jubilerskiej.

2 

3

Daphne jest uwielbiana i szanowana przez świat mody. Wśród hołdów złożonych jej osobie wymieńmy choćby zadedykowaną jej w 2010 kolekcję NARS Cosmetics czy w 2011 kolekcję przygotowaną przez MAC. Daphne łatwo wypatrzyć na pokazach mody - chętnie je obserwuje i komentuje, czasami zdarza się jej wystąpić jako modelka – tak było np. w trakcie zorganizowanego przez Naomi Campbell pokazu charytatywnego, z którego dochód przekazany został na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Haiti w 2010.  

4 

5 

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.