Strona główna O firmie Trendy Ambasadorzy Buddha To Buddha

Ambasadorzy Buddha To Buddha

Reprezentowana przez Crystal Fashion holenderska marka BUDDHA TO BUDDHA znana jest ze swoich ponadczasowych, ręcznie wykonywanych męskich bransolet.

 

 fota_buddha

Marka inspiruje się filozofią buddyjską, propagując zgodne z tą filozofią zasady życia świadomego, acz nieunikającego płynących z niego przyjemności. Filozofia Wschodu składnia do życia zgodnego z naturą, wygodnego i czystego.

 

Biżuteria BUDDHA TO BUDDHA ma mocny i męski charakter. Kojarzy się z wojownikiem i walką. Doskonale wyrazi siłę przetrwania tak charakterystyczna dla sportowców i podróżników. Osobie o kontrowersyjnych, odmiennych od ogółu poglądach doda siły w walce o zachowanie tożsamości. 

snoop 

Jej filozofia związana jest z poszukiwaniami i medytacjami. Intelektualiści mogą za jej pomocą manifestować siłę swoich poglądów i przywiązanie do procesu analizy i poszukiwania lepszych idei. Jej solidność i jakoś przypomina o przyjemności płynącej z wartością materialnych - kojarzy się więc z bogactwem, które mogą za jej pośrednictwem manifestować osoby zamożne. Piękne projekty zadowolą artystów. Ta biżuteria przemawia wieloma językami, na wyciągniętej do nowo spotkanej osoby ręce powie więcej o jej posiadaczu niż karta wizytowa.  

fergie

 

Dzięki unikalnemu charakterowi produkowanej biżuterii, marka BUDDHA TO BUDDHA jest doskonale reprezentowana na świecie. Chętnie jej produkty noszą międzynarodowe gwiazdy takie jak: Blondie, Bryan Adams, Pamela Anderson, Candy Dulfer, Travis McCoy (Gym Class Heroes), DJ Afro Jack, DJ Sven Vath, Fergie (Black Eyed Peas), Snoop Dogg. Patric Kluivert.

pam

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.