Strona główna O firmie Trendy Martyna Wojciechowska ambasadorem Buddha to Buddha

Martyna Wojciechowska ambasadorem Buddha to Buddha

Miło nam ogłosić, że pierwszym polskim ambasadorem Buddha to Buddha została Martyna Wojciechowska. Na świecie biżuterię tej marki nosi wielu artystów, muzyków, aktorów, sportowców i trendsetterów.


Miło nam ogłosić, że pierwszym polskim ambasadorem Buddha to Buddha została Martyna Wojciechowska. Na świecie biżuterię tej marki nosi wielu artystów, muzyków, aktorów, sportowców i trendsetterów. Kiedy rozpoczęliśmy działania związane z wprowadzeniem tej światowej marki na polski rynek, z przyjemnością odkryliśmy, że Martyna zna już biżuterię Buddha to Buddha. Od tego był już tylko krok, by porozmawiać o możliwościach współpracy. Dlatego zaprosiliśmy Martynę do siedziby Crystal Fashion (czyli polskiego agenta Buddha to Buddha) na otwarcie pierwszego oficjalnego show roomu marki w Polsce.
mw3
Martyna odwiedziła nas w Łodzi 27 kwietnia 2012, kiedy uroczyście otwieraliśmy Buddha Pub - pub dedykowany marce, będący również show roomem. To był doskonały moment, by nasza wspaniała dziennikarka i podróżniczka poznała założyciela, właściciela i głównego designera marki - Batula Loomansa.

mw4

Martyna w biżuterii Buddha to Buddha pojawiła się tydzień później w weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN. Swoim odkryciem postanowiła też podzielić się ze swoimi fanami na facebooku. Najpier mogliśmy podziwiać Martynę w biżuterii Buddha to Buddha w siedzibie National Geographic w Nowym Jorku, a potem - w trakcie podróży do Meksyku i Kostaryki - w bransoletkach Blingissimo.  

 

mw6

Na swoim fanpage Martyna zorganizowała w maju fantastyczny konkurs, którego uczestnicy dzielili się wspaniałymi i wzruszającymi historiami z biżuterią w roli głównej. Nagrodzonych bransoletkami Buddha to Buddha i Blingissimo zostało aż 46 fanów! A to dopiero początek - mamy nadzieję, że owocnej dla obu stron - współpracy!

mw5


O innych polskich ambasadorach Buddha to Buddha napiszemy w najbliższych dniach!

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.