Strona główna O firmie Trendy Tatuaże i klejnoty do pępka

Tatuaże i klejnoty do pępka

W okresie letnim polecamy tatuaże firm GRONOWALSKI Crystal Fashion oraz SWAROVSKI ELEMENTS. Tatuaże z kryształów mogą zdobić zarówno skórę, jak i włosy.

Wyglądają bardzo efektownie na skórze, szczególnie gdy ta jest opalona. Dają spektakularny efekt, nie porównywalny z żadnym kosmetykiem nabłyszczającym ciało. Idealne do podkreślenia jakiejś partii ciała – pięknie zarysują smukłość ramion, elegancko eksponują piękne plecy odsłonięte głębszym dekoltem.

para

 

zloty

Niektóre z nich mają kształt bransoletki i mogą ją zastępować. Ich zaletą jest to, iż ponieważ nie są wykonywane na stałe, można co kilka dni zmieniać noszony kryształowy motyw. Będą doskonałym dodatkiem do stylizacji ślubnej, ozdobią ciało w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Tatuaże umieszczone są na specjalnej foli pokrytej klejem, co powoduje, iż sama aplikacja jest prosta i skuteczna. Na skórze kryształy trzymają się ok. tygodnia. Na włosach utrzymują się do pierwszego mycia.

nieb

 

twarz

Polecamy też klejnot do pępka czyli kryształki, który nakleja się w pępek. Takie klejnoty mogą być modnym uzupełnieniem stroju kąpielowego lub seksownym dodatkiem do gustownej bielizny. Klejnot zaaplikowany na pępku trzyma się na skórze ok. tygodnia – należy jednak starać się nie moczyć go.


Renata Kuczyńska-Marczak
rkuczynska@crystalfashion.pl

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.