Strona główna O firmie Trendy SWAROVSKI LIGHTING

SWAROVSKI LIGHTING

SWAROVSKI LIGHTING WYGRYWA NAGRODĘ DLA NAJLEPSZEJ WYSTAWY NA HD EXPO 2012 W LAS VEGAS (15-17 Maj)

Nagroda ta jest nie tylko branżowym wyróżnieniem, ale stanowi potwierdzenie dominującej pozycji SWAROVSKI LIGHTING jako lidera zarówno jeśli chodzi o oświetlenie kryształowe, jak i o nowatorskie koncepcje designerskie.

Kryształowe kaskady, panele na ścianach czy też kurtyny kryształowe, z których już słynie firma Swarovski, były jednymi z wielu inspirujących idei zrealizowanych przez Swarovski Architectural Solutions, specjalnego oddziału SWAROVSKI LIGHTING, który pozwala projektantom spełniać ich kryształowe marzenia. Eksperci na HD Expo 2012, głównej imprezie targowej dla branży projektantów, przygotowali kryształową krainę czarów, która dokładnie przedstawia świat Swarovskiego i jego nieograniczony potencjał jeśli chodzi o stylizację i design, jak również o stale zwiększającą się emocjonalną i transformującą moc kryształu.

light

 

Wspierając społeczność projektantów, SWAROVSKI był również sponsorem nagrody HD Expo dla Najbardziej Innowacyjnego Produktu roku 2012.

paintnext

Swarovski Architectural Solutions, specjalny oddział, który oferuje nowatorskie koncepcje, produkty i aplikacje wpływające na pomysły projektantów, pozwala wszystkim twórcom w przemyśle designerskim na realizacje swoich kryształowych marzeń. Od początku do końca, zespół architektów, projektantów wnętrz i twórców produktów pracują ramię w ramię, aby stworzyć niesamowite miejsca na całym świecie. Dewizą Swarovski Architectural Solutions jest: “Jeśli coś można sobie wyobrazić, to można również wykonać.”

Agnieszka Bińczyk
abinczyk@crystalfashion.pl

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.