Strona główna O firmie Trendy Kryształowe dewocjonalia

Kryształowe dewocjonalia

Trend religijny przybiera na sile i nie tylko największe domy mody jak Yves Saint Laurent czy Dolce&Gabbana; mają odwagę go lansować.

Coraz więcej gwiazd ulega ich wpływom i nosi na szyi korale przypominające różaniec. Crystal Fashion stara się podążać za najnowszymi trendami. Kryształy i perły SWAROVSKI ELEMENTS wpisują się idealnie w ten trend, a bogata kolorystyka i różnorodność wielkości kamieni pozwala stworzyć biżuterię sakralną delikatną lub mocno zauważalną. Motywy sakralne coraz częściej pojawiają się na odzieży, u nas można dobrać do tego stylu biżuteryjne dodatki.

 celeby

 kolo


Nasza oferta to nie tylko biżuteria stylizowana na sakralną, ale również dewocjonalia jako typowo religijny upominek dla kogoś bliskiego- mały różaniec na komunię czy chrzest, czy bardzo elegancki, a zarazem religijny prezent ślubny.
Nasza oferta składa się przede wszystkim z pięknych kryształowych różańców wykonanych z kryształów lub pereł w połączeniu ze srebrem. Są też naszyjniki – kryształowy krzyż na srebrnym łańcuszku oraz małe krzyżyki na kolorowych tasiemkach wykonane z myślą o małych dziewczynkach.
Skoro mowa o dewocjonaliach to warto dodać, iż nasze certyfikowane Centrum Aplikacji SWAROVSKI ELEMENTS wykonuje ozdabianie szatek do chrztu kryształowym transferem.

Renata Kuczyńska-Marczak
rkuczynska@crystalfashion.pl

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.