Strona główna O firmie Trendy BUDDHA TO BUDDHA już w sprzedaży!

BUDDHA TO BUDDHA już w sprzedaży!

Pod koniec listopada 2011 GRONOWALSKI Crystal Fashion podpisała umowę z holenderską firmą BUDDHA TO BUDDHA. Jako wyłączny dystrybutor biżuterii BUDDHA TO BUDDHA na Polskę mamy przyjemność zaoferować naszym klientom wysokiej klasy i jakości produkty jubilerskie tej firmy.

BUDDHA TO BUDDHA od 1997 jest znana ze swoich ponadczasowych, ręcznie wykonywanych męskich bransolet. Marka inspiruje się filozofią buddyjską, propagując zgodne z tą filozofią zasady świadomego życia. Obecnie kolekcja biżuterii składa się z ponad stu różnych typów bransoletek, pierścionków, kolczyków i naszyjników, wszystkie wykonane z pełnowartościowego srebra, a niektóre również w połączeniu z kamieniami półszlachetnymi i skórą.

Marka jest doskonale reprezentowana na świecie. Chętnie jej produkty noszą międzynarodowe gwiazdy takie jak Doutzen Krous, Blondie, Bryan Adams, Pamela Anderson, Travis McCoy (Gym Class Heroes), DJ Afro Jack, DJ Sven Vath, Fergie (Black Eyed Peas) i Snoop Dogg.

W 2008 roku BUDDHA TO BUDDHA przygotowała specjalną kolekcję biżuterii dla młodego pokolenia. W kolejnych latach marka z sukcesem zaprezentowała linię ubrań dla kobiet i mężczyzn Easy Fit. Ostatnio BUDDHA TO BUDDHA przygotowała kolekcję toreb, których projekty również pozostają w kontekście filozofii buddyjskiej. Piękne i czyste w formie projekty zostały wykonane z trwałych i luksusowych materiałów. W kolekcji znajdują się torby wykonane ze skóry w kolorach takich jak czerń i koniak oraz worki płócienne.

Dla GRONOWALSKI Crystal Fashion współpraca z BUDDHA TO BUDDHA to nowy etap w naszych działaniach marketingowych oraz wielka przygoda z ponadczasową, fascynująca biżuterią.

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.