Strona główna Wysyłka i płatności

Wysyłka i płatności

V. Dostawa

1. Dostawa towaru następuje na podstawie zamówienia złożonego przez klienta.
2. Terminem dostawy zamówionych towarów jest termin wskazany w elektronicznym oświadczeniu Sprzedającego potwierdzającym zamówienie złożone przez klienta. W sytuacji, gdy towar jest niedostępny, Sprzedający ustala z klientem nowy termin dostawy, bądź zwraca Klientowi wpłacone środki w terminie 30 dni od zawarcia umowy.
3. Sprzedający doręcza zamówione towary, według wyboru klienta, za pośrednictwem firmy DPD Polska sp. z o.o. lub Poczty Polskiej S.A. Wykaz firm kurierskich z których usług korzysta Sprzedający opublikowany jest w zakładce Metody Wysyłki.
4. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki, z powodu wskazania przez klienta błędnego adresu.
5. Klient dokonując odbioru towaru winien sprawdzić, czy przesyłka nie posiada widocznych uszkodzeń powstałych podczas transportu, zaś w przypadku stwierdzenia uszkodzeń sporządzić protokół reklamacji w obecności pracownika firmy kurierskiej.

IV. Płatność

1. Płatność za towar następuje według wyboru klienta, w formie przedpłaty na rachunek bankowy Sprzedającego, bądź gotówką za pobraniem, przy odbiorze towaru.
2. Płatności dokonywane w formie przedpłaty przeprowadzane są za pośrednictwem centrum rozliczeniowego Dotpay
3. W przypadku płatności w formie przedpłaty towar zostaje nadany do klienta niezwłocznie po wpływie środków do sytemu rozliczeniowego. Sprzedający anuluje zamówienia nie opłacone w terminie 5 dni roboczych od ich złożenia i potwierdzenia.
4. Do każdej przesyłki załączony jest rachunek z kasy fiskalnej. Sprzedający wystawia faktury VAT. W celu otrzymania faktury VAT należy poinformować Sprzedającego w formularzu zamówienia i podać dane do jej wystawienia. Nie ma możliwości wystawienie faktury w późniejszym terminie.

created by Media4U 2018
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ Z BUDŻETU PAŃSTWA.